Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μάρτιν Πέρεζ Γήπεδο
- Απόσταση
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Ανδόρα
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Alassan Manjam | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
17 | |
| Baba Diocou | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Ivan Chapela | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Victor Moreno | Ε | 12/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Pau Lopez | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Gael Alonso | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Andoni Lopez | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Diego Alende | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Theo Le Normand | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Marc Domenech | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Τενερίφη - Ανδόρα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Mάνος Κασσωτάκης
14η
63.6%
81.8%
27.3%
20η
54.5%
63.6%
54.5%
Η Τενερίφη έφερε τρίτο σερί 1-1, αυτή τη φορά στην έδρα της Σαμπαντέλ και είναι στο δεύτερο μισό της βαθμολογίας. Μετά από δύο σερί ήττες η Ανδόρα FC κέρδισε με 3-0 εκτός έδρας τη Βαρέα της 5ης κατηγορίας και συνεχίζει στο Κύπελλο. Στο πρωτάθλημα είναι στην επικίνδυνη ζώνη και θα παλέψει για να αποφύγει την ήττα στην Τενερίφη. Ακόμα και αν χάσει δεν θα είναι εύκολη λεία.
01/11
22:00
Αγώνας
Τενερίφη - Ανδόρα
Σημείο
1Χ & Under 3,5
Stake
10.00
Result
ΑΝΑΒΟΛΗ
Profit
0.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Τενερίφη - Ανδόρα
1
2.37
X
3.20
2
3.20
1
2.37
Τενερίφη
X
3.20
Ισοπαλία
2
3.20
Ανδόρα
Τενερίφη - Ανδόρα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.37 | 3.20 | 3.15 | 4.93% | 1.67 | 2.20 | 5.06% | 1.87 | 1.87 | 6.50% |
|
|
2.34 | 3.20 | 3.20 | 4.97% | 1.66 | 2.20 | 5.39% | 1.91 | 1.85 | 6.02% |
|
|
2.35 | 3.15 | 3.20 | 5.26% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.88 | 1.85 | 6.76% |
|
|
2.35 | 3.10 | 3.20 | 5.71% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.91 | 1.80 | 7.33% |
|
|
2.30 | 3.15 | 3.20 | 6.08% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 1.93 | 1.82 | 6.33% |
|
|
2.25 | 3.14 | 3.20 | 7.01% | 1.64 | 2.16 | 6.78% | 1.86 | 1.80 | 8.52% |
Betting facts
Η ομάδα Τενερίφη έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τενερίφη, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ