Magenta Sport 2HD
Κωδ. Κουπονιού: 727
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Κλαούντιο Τζουζέπε Αλεγκρέτα (Ιταλία) Γήπεδο
U-Power Stadium (17.102) Απόσταση
36 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Αταλάντα
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Jan Ziolkowski | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Samuele Birindelli | Α | 12/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Yvan Maye | Α | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Matteo Pessina | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Michael Folorunsho | Μ | 8/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Keita Balde | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
12 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Thomas Pompei | Τ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Sead Kolasinac | Α | 8/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Isak Hien | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
15 | |
| Odilon Kossounou | Α | 6/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | |
| Thomas Kristensen | Α | 8/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Franck Kessie | Μ | 4/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Raoul Bellanova | Μ | 10/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Gianluca Gaetano | Μ | 12/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Giacomo Raspadori | Ε | 7/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μόντσα - Αταλάντα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
18η
90%
100%
90%
13η
70%
90%
80%
Η Μόντσα δεν μπορεί να βασίσει πράγματα στο ανασταλτικό σκέλος, εκεί υποφέρει. Η Αταλάντα βρίσκεται σε κακή κατάσταση, έχει και σοβαρά αγωνιστικά προβλήματα για ακόμη ένα ματς. Δύσκολα θα κρατήσει τους γηπεδούχους μακριά από την περιοχή της, λογικά το σκορ ανεβαίνει στη Λομβαρδία.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μόντσα - Αταλάντα
1
3.40
X
3.85
2
2.15
1
3.40
Μόντσα
X
3.85
Ισοπαλία
2
2.15
Αταλάντα
Μόντσα - Αταλάντα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.30 | 3.85 | 2.10 | 3.75% | 2.60 | 1.50 | 4.88% | 1.43 | 2.72 | 6.27% |
|
|
3.30 | 3.80 | 2.10 | 4.07% | 2.40 | 1.55 | 5.82% | 1.48 | 2.55 | 6.35% |
|
|
3.40 | 3.60 | 2.10 | 4.59% | 2.50 | 1.53 | 5.09% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
|
|
3.30 | 3.80 | 2.07 | 4.70% | 2.50 | 1.52 | 5.47% | 1.45 | 2.60 | 6.91% |
|
|
3.25 | 3.80 | 2.09 | 4.70% | 2.50 | 1.53 | 5.09% | 1.46 | 2.60 | 6.50% |
|
|
3.20 | 3.65 | 2.15 | 4.91% | 2.45 | 1.55 | 5.06% | 1.45 | 2.60 | 6.91% |
|
|
3.25 | 3.70 | 2.10 | 5.14% | 2.45 | 1.55 | 5.06% | 1.48 | 2.60 | 5.69% |
|
|
3.40 | 3.60 | 2.05 | 5.63% | 2.42 | 1.54 | 5.89% | 1.47 | 2.55 | 6.75% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μόντσα, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ