Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μοχάμαντ Ουσμάν Ασλάμ (Νορβηγία) Γήπεδο
Jotun Arena (6.592) Απόσταση
447 χλμ. Καιρός
Ψυχρός
Α΄ Γύρος: Μόλντε - Σάντεφιορντ 2-1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Zinedin Smajlovic | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Marcus Melchior | Μ | 11/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Filip Loftesnes-Bjune | Μ |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | ||
| Ervin Gigovic | Μ | 6/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Nikolaj Moller | Ε | 18/7 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Mads Kikkenborg | Τ |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
9 | ||
| Sivert Hansen | Α | 18/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Birk Risa | Α | 23/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Mathias Lovik | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Eirik Hestad | Μ | 15/7 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Vebjorn Hoff | Μ | 12/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Halldor Stenevik | Ε | 12/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σάντεφιορντ - Μόλντε Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Loki
12η
48%
68%
44%
4η
76%
88%
72%
Η Σάντεφιορντ έδειξε πολύ καλό πρόσωπο στην έδρα της Άαλεσουντ, κέρδισε με 4-3 και πήρε σημαντική βαθμολογική ανάσα. Η Μόλντε έρχεται από την πρώτη της ήττα μετά από λίγο καιρό και καλείται να βγάλει αντίδραση σήμερα και να επιστρέψει στις νίκες. Δεν υπάρχει αμφιβολία για το ότι διαθέτει ποιοτικότερο σύνολο, αρκεί να το αποδείξει στο γήπεδο. Το διπλό σε ικανοποιητική απόδοση.
08/11
18:00
Αγώνας
Σάντεφιορντ - Μόλντε
Σημείο
2
Stake
10.00
Result
5-5
Profit
-10.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σάντεφιορντ - Μόλντε
1
4.00
X
4.60
2
1.75
1
4.00
Σάντεφιορντ
X
4.60
Ισοπαλία
2
1.75
Μόλντε
Σάντεφιορντ - Μόλντε Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.85 | 4.60 | 1.73 | 5.23% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | 1.33 | 3.20 | 6.05% |
|
|
3.90 | 4.30 | 1.74 | 5.99% | 3.15 | 1.35 | 5.50% | 1.38 | 2.90 | 6.50% |
|
|
3.90 | 4.33 | 1.73 | 6.14% | 3.40 | 1.33 | 4.40% | 1.40 | 2.75 | 7.23% |
|
|
3.95 | 4.10 | 1.75 | 6.41% | 3.05 | 1.35 | 6.42% | 1.36 | 2.87 | 7.73% |
|
|
3.90 | 4.40 | 1.70 | 6.71% | ||||||
|
|
4.00 | 4.25 | 1.68 | 7.45% | 3.00 | 1.33 | 7.85% | 1.38 | 2.85 | 7.02% |
|
|
3.85 | 4.15 | 1.72 | 7.59% | 3.15 | 1.30 | 7.98% | 1.34 | 3.00 | 7.37% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντεφιορντ, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ