Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Αΐντίν Μέντιτς (Νορβηγία) Γήπεδο
Melløs Stadion (4.117) Απόσταση
540 χλμ. Καιρός
Παγετός
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Mikkel Lassen | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Aasheim Engesvik Aksel | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Robert Marcus | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bjordal Haukeberg Tage | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μος - Ράνχαϊμ Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
75.9%
89.7%
82.8%
86.2%
100%
89.7%
Τυχερή μέσα στην ατυχία της θεωρείται η Μος, καθώς μπορεί να μην εξασφάλισε την απευθείας παραμονή, αλλά παρέμεινε στη 14η θέση που οδηγεί σε μπαράζ με ομάδα της Γ’ Κατηγορίας, οπότε στη χειρότερη θα κληθεί να δώσει άλλα 2 ματς. Αγωνιστικά, ήταν κατώτερη της Στρομσγκόντσετ και ηττήθηκε δίκαια εκτός με το τιμητικό 3-0. Ακόμα και η νίκη σήμερα ίσως να μην είναι αρκετή, αφού θα πρέπει να περιμένει να μη νικήσει μια εκ των Σόγκνταλ και Σάντνες. Δυστυχώς για αυτήν η Ράνχαϊμ δεν είναι αδιάφορη, καθώς έχει βάσιμες ελπίδες για την κατάληψη της 6ης θέσης, που θα της δώσει τη δυνατότητα να συμμετάσχει στα πλέι οφς ανόδου. Η Μος είναι η χειρότερη εντός έδρας ομάδα της Κατηγορίας.
08/11
14:00
Αγώνας
Μος - Ράνχαϊμ
Σημείο
Χ2 & Under 5,5
Stake
13.00
Result
3-1
Profit
-13.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μος - Ράνχαϊμ
1
2.23
X
4.10
2
2.80
1
2.23
Μος
X
4.10
Ισοπαλία
2
2.80
Ράνχαϊμ
Μος - Ράνχαϊμ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.23 | 4.05 | 2.80 | 4.99% | 3.45 | 1.31 | 5.05% | 1.29 | 3.45 | 6.11% |
|
|
2.20 | 4.05 | 2.75 | 6.11% | 3.55 | 1.27 | 6.46% | 1.27 | 3.50 | 6.81% |
|
|
2.15 | 4.10 | 2.75 | 6.77% | 3.60 | 1.28 | 5.57% | 1.28 | 3.50 | 6.28% |
|
|
2.18 | 3.80 | 2.80 | 7.32% | 3.25 | 1.29 | 7.65% | 1.28 | 3.35 | 7.39% |
|
|
2.15 | 4.00 | 2.65 | 8.46% | ||||||
|
|
2.10 | 4.00 | 2.66 | 9.27% | 1.27 | 3.40 | 7.54% | |||
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μος, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ