PROMO CODE ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
home icon breadcrumbs arrow ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΝΕΑ breadcrumbs arrow ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ: ΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΔΙΝΟΥΝ «ΜΑΧΗ» ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ!

Μπαράζ Ανόδου Γ' Εθνικής: Ποιες ομάδες δίνουν «μάχη» για την άνοδο!

Διαβάστε τα δεδομένα των μπαράζ ανόδου της Γ' Εθνικής.

Διαβάστε τα δεδομένα των μπαράζ ανόδου της Γ' Εθνικής.

Sentragoal Team
Sentragoal Team
24 Μαΐου 2024 - 15:58
24/05/2024 - 15:58
Sentragoal Team on facebook
Sentragoal Team on instagram
Sentragoal Team on twitter_v2
Sentragoal Team on tiktok_white
 
Μπαράζ Ανόδου Γ' Εθνικής Ποιες ομάδες δίνουν «μάχη» για την άνοδο!.jpg

Η Γ' Εθνική βρίσκεται στην πιο κρίσιμη καμπή της με τα μπαράζ ανόδου και το sentragoal σας παρουσιάζει όλα τα δεδομένα για τη «μάχη» των εισιτηρίων για τη Super League 2

Η κανονική περίοδος των ομίλων του Πρωταθλήματος ολοκληρώθηκε στις 26 Απριλίου και πλέον απομένουν λίγες ημέρες μέχρι να πέσει η αυλαία των μπαράζ ανόδου στο πρώτο δεκαήμερο του Ιουνίου! 

Διαβάστε παρακάτω

  • Τις επιλεγμένες προσφορές* που αξίζει να δείτε
  • Το σύστημα διεξαγωγής και τα κριτήρια ισοβαθμίας
  • Το πρόγραμμα και τη βαθμολογία των ομίλων
  • Τις κορυφαίες στοιχηματικές για τη Γ Εθνική

*Ισχύουν Όροι & Προϋποθέσεις - ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σύστημα Διεξαγωγής και Κριτήρια Ισοβαθμίας Μπαράζ Γ' Εθνικής

Στα Μπαράζ συμμετέχουν συνολικά 53 ομάδες και από τους 8 ομίλους που σχηματίζουν με επτά ομάδες ο κάθε ένας, θα πάρουν την άνοδο οι τρεις πρώτες της βαθμολογίας. 

Συνολικά 24 σύλλογοι θα κερδίσουν τον προβιβασμό τους, με κάθε έναν να δίνει 6 αγώνες στα Μπαράζ, ενώ έχει και ένα ρεπό. 

Τα κριτήρια ισοβαθμίας των Μπαράζ:

  1. Μεταξύ τους Αγώνες
  2. Διαφορά Τερμάτων
  3. Καλύτερη Επίθεση

Πρόγραμμα και Βαθμολογία Ομίλων Μπαράζ Γ' Εθνικής

Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις βαθμολογίες και τις ομάδες παλεύουν για την άνοδο.

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Ματς Ρεπό
1η (28/4) Άρης Πηγών – ΑΕ Ευόσμου 0-2
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΠΑΟΠ Νέας Αμισού 1-1
Ηρακλής Αμμουδιάς – Παύλος Μελάς Κουτσού 6-0
Αλεξανδρούπολη
2η (1/5)

Αλεξανδρούπολη - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-2
Παύλος Μελάς Κουτσού - Άρης Πηγών 0-2
ΠΑΟΠ Νέας Αμισού - Ηρακλής Αμμουδιάς 2-2

ΑΕ Ευόσμου
3η (12/5) Αλεξανδρούπολη - Άρης Πηγών 2-1
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟΠ Νέας Αμισού 2-1
Ηρακλής Αμμουδιάς - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 1-0
Παύλος Μελάς Κουτσού
4η (15/5) Παύλος Μελάς Κουτσού - Αλεξανδρούπολη 1-3
Ηρακλής Αμμουδιάς - ΑΕ Ευόσμου 0-0
Άρης Πηγών - ΠΑΟΠ Νέας Αμισού 1-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
5η (19/5) ΑΕ Ευόσμου - Αλεξανδρούπολη 1-2
Άρης Πηγών - Ηρακλής Αμμουδιάς 5-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Παύλος Μελάς Κουτσού 2-0
ΠΑΟΠ Νέας Αμισού
6η (26/5) Αλεξανδρούπολη - Ηρακλής Αμμουδιάς
ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
ΠΑΟΠ Νέας Αμισού - Παύλος Μελάς Κουτσού
Άρης Πηγών
7η (2/6) ΠΑΟΠ Νέας Αμισού - Αλεξανδρούπολη
Παύλος Μελάς Κουτσού - ΑΕ Ευόσμου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Άρης Πηγών 
Ηρακλής Αμμουδιάς

Βαθμολογία

Θέση - Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1. Αλεξανδρούπολη   12 4
2.Άρης Πηγών 9 5
3. Ηρακλής Αμμουδιάς 8 5
4. ΑΕ Ευόσμου 7 4
5.  Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 4 4
6. ΠΑΟΠ Ν. Αμισού 1 3
7. Παύλος Μελάς Κουτσού 0 3

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Ματς Ρεπό
1η (27/4) Ερμής Αμυνταίου – Αιγινιακός 0-1
ΙΕΚ Δέλτα – Κιλκισιακός 2-1
ΠΟ Μουδανιών – Απόλλων Κρύας Βρύσης 1-2
ΑΕ Αλεξάνδρειας
2η (1/5) Απόλλων Κρύας Βρύσης - Ερμής Αμυνταίου 6-1
ΑΕ Αλεξάνδρειας - ΙΕΚ Δέλτα 2-0
Κιλκισιακός - ΠΟ Μουδανιών 3-0
Αιγινιακός
3η (12/5) Αιγινιακός - Κιλκισιακός 2-3
ΑΕ Αλεξάνδρειας - Ερμής Αμυνταίου 3-0
ΠΟ Μουδανιών - ΙΕΚ Δέλτα 3-1
Απόλλων Κρύας Βρύσης
4η (15/5) Απόλλων Κρύας Βρύσης - ΑΕ Αλεξάνδρειας 1-0
ΠΟ Μουδανιών - Αιγινιακός 2-1
Ερμής Αμυνταίου - Κιλκισιακός 1-4
ΙΕΚ Δέλτα
5η (19/5) Αιγινιακός - ΑΕ Αλεξάνδρειας 0-3
ΙΕΚ Δέλτα - Απόλλων Κρύας Βρύσης 2-3

Ερμής Αμυνταίου - ΠΟ Μουδανιών 1-4
Κιλκισιακός
6η (26/5) Αιγινιακός - ΙΕΚ Δέλτα
Κιλκισιακός - Απόλλων Κρύας Βρύσης
ΑΕ Αλεξάνδρειας - ΠΟ Μουδανιών
Ερμής Αμυνταίου
7η (2/6) Απόλλων Κρύας Βρύσης - Αιγινιακός
Κιλκισιακός - ΑΕ Αλεξάνδρειας
ΙΕΚ Δέλτα - Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Μουδανιών

Βαθμολογία

Θέση - Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1. Απόλλων Κρύας Βρύσης 12 4
2. Κιλκισιακός 9 4
3. ΑΕ Αλεξάνδρειας 9 4
4. ΠΟ Μουδανιών 9 5
5. Αιγινιακός 3 4
6. ΙΕΚ Δέλτα 3 4
7. Ερμής Αμυνταίου 0 5
To EURO φέρνει κουπόνι efood αξίας 15€ - *Ισχύουν όροι & προϋποθέσεις ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Ματς Ρεπό
1η (28/4) Αναγέννηση Περιβολίου – ΑΕ Γραμμοχωρίων 4-0
Θύελλα Ελεούσας – ΠΑΣ Ανέζα 5-1
Αμβρακικός Βόνιτσας – Άρης Φιλιατών 2-1
Παναγρινιακός
2η (1/5) Παναγρινιακός - Θύελλα Ελεούσας 1-1
Άρης Φιλιατών - Αναγέννηση Περιβολίου 4-0
ΠΑΣ Ανέζα - Αμβρακικός Βόνιτσας 1-3
ΑΕ Γραμμοχωρίων
3η (12/5) Παναγρινιακός - Αναγέννηση Περιβολίου 3-0
Αμβρακικός Βόνιτσας - Θύελλα Ελεούσας 0-0
ΑΕ Γραμοχωρίων - ΠΑΣ Ανέζα 1-2
Άρης Φιλιατών
4η (15/5) Άρης Φιλιατών - Παναγρινιακός 5-1
Αναγέννηση Περιβολίου - ΠΑΣ Ανέζα 5-0
Αμβρακικός Βόνιτσας - ΑΕ Γραμμοχωρίων 8-1
Θύελλα Ελεούσας
5η (19/5)

ΑΕ Γραμμοχωρίων - Παναγρινιακός 1-2
Αναγέννηση Περιβολίου - Αμβρακικός Βόνιτσας 0-3
Θύελλα Ελεούσας - Άρης Φιλιατών 2-1

ΠΑΣ Ανέζα
6η (26/5) Παναγρινιακός - Αμβρακικός Βόνιτσας
ΑΕ Γραμμοχωρίων - Θύελλα Ελεούσας
ΠΑΣ Ανέζα - Άρης Φιλιατών
Αναγέννηση Περιβολίου
7η (2/6) ΠΑΣ Ανέζα - Παναγρινιακός
Θύελλα Ελεούσας - Αναγέννηση Περιβολίου
Άρης Φιλιατών - ΑΕ Γραμμοχωρίων
Αμβρακικός Βόνιτσας

Βαθμολογία

Θέση - Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1. Αμβρακικός Βόνιτσας 13 5
2. Θύελλα Ελεούσας 8 4
3. Παναγρινιακός 7 4
4. Άρης Φιλιατών 6 4
5. Αναγέννηση Περιβολίου 6 5
6.  ΠΑΣ Ανέζα 3 4
7. ΑΕ Γραμμοχωρίων 0 4

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Ματς Ρεπό
1η (12/5) Ατρόμητος Παλαμά - Ολυμπιακός Βόλου 0-1
ΑΕ Μαλεσίνα - ΠΑΟ Κοίλων 5-0
ΑΣ Μετέωρα - Ανθούπολη 0-3
Νεοχώρι Γρεβένων
2η (15/5) Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕ Μαλεσίνα 1-0
Νεοχώρι Γρεβενών - Ατρόμητος Παλαμά 0-3
ΠΑΟ Κοίλων - ΑΣ Μετέωρα 1-2
Ανθούπολη
3η (19/5) Ανθούπολη - Ολυμπιακός Βόλου 1-1
ΑΕ Μαλεσίνα - Ατρόμητος Παλαμά 1-1
Νεοχώρι Γρεβενών - ΑΣ Μετέωρα 0-3 ά.α
ΠΑΟ Κοίλων
4η (26/5) ΑΕ Μαλεσίνα - Ανθούπολη
ΠΑΟ Κοίλων - Νεοχώρι Γρεβενών
ΑΣ Μετέωρα - Ολυμπιακός Βόλου
Ατρόμητος Παλαμά
5η (29/5) Ατρόμητος Παλαμά - ΠΑΟ Κοίλων
Ανθούπολη - Νεοχώρι Γρεβενών
ΑΣ Μετέωρα - ΑΕ Μαλεσίνα
Ολυμπιακός Βόλου
6η (2/6) Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟ Κοίλων
Ανθούπολης - Ατρόμητος Παλαμά
Νεοχώρι Γρεβενών - ΑΕ Μαλεσίνα
ΑΣ Μετέωρα
7η (11/6) Ολυμπιακός Βόλου - Νεοχώρι Γρεβενών
ΠΑΟ Κοίλων - Ανθούπολη
Ατρόμητος Παλαμά - ΑΣ Μετέωρα
ΑΕ Μαλεσίνα

Βαθμολογία

Θέση - Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1. Ολυμπιακός Βόλου 7 3
2. ΑΣ Μετέωρα 6 3
3. ΑΕ Μαλεσίνα 4 3
4. Ανθούπολη 4 2
5. Ατρόμητος Παλαμά 4 3
6. Νεοχώρι Γρεβενών 0 2
7. ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης 0 2
Combo Τριπλή Προσφορά* χωρίς κατάθεση κάθε μέρα για όλο το Ευρωπαίκό στο Pamestoixima.gr! ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Ματς Ρεπό
1η (28/5) Πανγυθεατικός – ΑΟ Μιλτιάδης 4-0
Θύελλα Αμπελοκήπων – Ατρόμητος Πατρών 2-0
Παναρκαδικός – Παλληξουριακός 1-1
Ξενοφών Κρεστένων
2η (1-2/5) Ατρόμητος Πατρών - Παναρκαδικός 1-2
Ξενοφών Κρεστένων - Θύελλα Αμπελοκήπων 2-1
Παλληξουριακός - Πανγυθεατικός 0-0
ΑΟ Μιλτιάδης
3η (12/5) Παναρκαδικός - Θύελλα Αμπελοκήπων 5-1
Ξενοφών Κρεστένων - Πανγυθεατικός 2-2
ΑΟ Μιλτιάδης - Ατρόμητος Πατρών 3-0
Παλληξουριακός
4η (15/5) Παναρκαδικός - ΑΟ Μιλτιάδης 1-0
Παλληξουριακός - Ξενοφών Κρεστένων 3-0
Πανγυθεατικός - Ατρόμητος Πατρών 2-0
Θύελλα Αμπελοκήπων
5η (19/5) Πανγυθεατικός - Παναρκαδικός 0-1
ΑΟ Μιλτιάδης - Ξενοφών Κρεστένων 2-0
Θύελλα Αμπελοκήπων - Παλληξουριακός 2-2
Ατρόμητος Πατρών
6η (26/5) Ξενοφών Κρεστένων - Παναρκαδικός
ΑΟ Μιλτιάδης - Θύελλα Αμπελοκήπων
Ατρόμητος Πατρών - Παλληξουριακός
Πανγυθεατικός
7η (2/6)

Ατρόμητος Πατρών - Ξενοφών Κρεστένων
Παλληξουριακός - ΑΟ Μιλτιάδης
Θύελλα Αμπελοκήπων - Πανγυθεατικός

Παναρκαδικός

Βαθμολογία

Θέση - Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1. Παναρκαδικός 13 5
2.  Πανγυθεατικός 8 5
3. Παλληξουριακός 6 4
4. ΑΟ Μιλτιάδης 6 4
5. Θύελλα Αμπελοκήπων 4 4
6. Ξενοφών Κρεστένων 4 4
7. Ατρόμητος Πατρών 0 4

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Ματς Ρεπό
1η (28/4) ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Λουτράκι 0-2
Αμαρυνθιακός – ΑΟ Θήβα 3-0
Απόλλων Ευπαλίου – ΑΟ Ποταμιάς 3-0 ά.α.
Πανναυπλιακός
2η (1-2/5) ΑΟ Θήβα - Απόλλων Ευπαλίου 0-0
Πανναυπλιακός - Αμαρυνθιακός 0-0
ΑΟ Ποταμιάς - ΑΠΟ Κερατσίνι  0-3 ά.α
ΑΟ Λουτράκι
3η (12/5) Απόλλων Ευπαλίου - Αμαρυνθιακός 1-0
ΑΟ Λουτράκι - ΑΟ Θήβα 0-0
Πανναυπλιακός - ΑΠΟ Κερατσίνι 3-0
ΑΟ Ποταμιάς
4η (15/5) Απόλλων Ευπαλίου - ΑΟ Λουτράκι 3-0
ΑΠΟ Κερατσίνι - ΑΟ Θήβα 1-1
ΑΟ Ποταμιάς - Πανναυπλιακός 0-3
Αμαρυνθιακός
5η (19/5) ΑΠΟ Κερατσίνι - Απόλλων Ευπαλίου 3-1
Αμαρυνθιακός - ΑΟ Ποταμιάς 3-0 ά.α
ΑΟ Λουτράκι - Πανναυπλιακός 1-0
ΑΟ Θήβα
6η (26/5) ΑΟ Λουτράκι - Αμαρυνθιακός
Πανναυπλιακός - Απόλλων Ευπαλίου
ΑΟ Θήβα - ΑΟ Ποταμιάς
ΑΠΟ Κερατσίνι
7η (2/6) Αμαρυνθιακός - ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Ποταμιάς - ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Θήβα - Πανναυπλιακός
Απόλλων Ευπαλίου

Βαθμολογία

Θέση - Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1. Απόλλων Ευπαλίου 10 5
2. Πανναυπλιακός Ηρακλής 7 4
3. ΑΟ Λουτράκι 7 4
4. Αμαρυνθιακός 7 4
5. ΑΠΟ Κερατσίνι 7 5
6.  ΑΟ Θήβα 3 4
7. ΑΟ Ποταμιάς 0 4
Αποκλειστική Euro500 Προσφορά* ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Πρόγραμμα 

Αγωνιστική Ματς Ρεπό
1η (28/4) Νέα Ιωνία – ΑΟ Καραβάς 2-0
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Τυμπακίου 0-0
Απόλλων Αγίου Ιωάννη – Ρεθυμνιακός 1-0
Μανδραϊκός
2η (1/5) Ρεθυμνιακός - Νέα Ιωνία 0-1
ΑΟ Τυμπακίου - Απόλλων Αγίου Ιωάννη 3-2
Μανδραϊκός - ΑΕ Νεάπολης 2-0
ΑΟ Καραβάς
3η (12/5)

Μανδραϊκός - Νέα Ιωνία 0-2
ΑΟ Καραβάς - ΑΟ Τυμπακίου 0-1
Απόλλων Αγίου Ιωάννη - ΑΕ Νεάπολης 1-0

Ρεθυμνιακός
4η (15/5) Νέα Ιωνία - ΑΟ Τυμπακίου 1-0
Απόλλων Αγίου Ιωάννη - ΑΟ Καραβάς 4-2
Ρεθυμνιακός - Μανδραϊκός 1-3
ΑΕ Νεάπολης
5η (19/5) Νέα Ιωνία - Απόλλων Αγίου Ιωάννη 0-0
ΑΟ Καραβάς - Μανδραϊκός 1-1
ΑΕ Νεάπολης - Ρεθυμνιακός 3-0
ΑΟ Τυμπακίου
6η (26/5) ΑΟ Καραβάς - ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Τυμπακίου - Ρεθυμνιακός
Μανδραϊκός - Απόλλων Αγίου Ιωάννη
Νέα Ιωνία
7η (2/6) Ρεθυμνιακός - ΑΟ Καραβάς
ΑΕ Νεάπολης - Νέα Ιωνία
ΑΟ Τυμπακίου - Μανδραϊκός
Απόλλων Αγίου Ιωάννη

Βαθμολογία

Θέση - Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1. Νέα Ιωνία 13 5
2. Απόλλων Αγίου Ιωάννη 10 5
3. ΑΟ Τυμπακίου 7 4
4. Μανδραϊκός 7 4
5. ΑΕ Νεάπολης 4 4
6. ΑΟ Καραβάς 1 4
7. Ρεθυμνιακός 0 4

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Πρόγραμμα

Αγωνιστική Ματς Ρεπό
ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού – Αιγέας Πλωμαρίου 0-3 ά.α.
Θύελλα Χαλκειού – Παμμηλιακός 1-1
ΑΟ Κερατέας – Φοίβος Κρεμαστής 3-1
Αστέρας Καισαριανής
Φοίβος Κρεμαστής - ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού 3-0 ά.α.
Αστέρας Καισαριανής - Θύελλα Χαλκείου (22/5, 17:00)
Παμμηλιακός - ΑΟ Κερατέας  0-1
Αιγέας Πλωμαρίου
Αστέρας Καισαριανής - ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού 3-0 ά.α.
ΑΟ Κερατέας - Θύελλα Χαλκειού (29/5)
Αιγέας Πλωμαρίου - Παμμηλιακός 6-0
Φοίβος Κρεμαστής
ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού - Παμμηλιακός 0-3 ά.α
Φοίβος Κρεμαστής - Αστέρας Καισαριανής 1-2
ΑΟ Κερατέας - Αιγέας Πλωμαρίου (26/5)
Θύελλα Χαλκειού
5η  ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού - ΑΟ Κερατέας 0-3
Θύελλα Χαλκειού - Φοίβος Κρεμαστής 1-2
Αιγέας Πλωμαρίου - Αστέρας Καισαριανής 1-3
Παμμηλιακός
Αστέρας Καισαριανής - ΑΟ Κερατέας
Παμμηλιακός - Φοίβος Κρεμαστής
Αιγέας Πλωμαρίου - Θύελλα Χαλκειού
ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού
7η  Θύελλα Χαλκειού - ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού
Φοίβος Κρεμαστής - Αιγέας Πλωμαρίου
Παμμηλιακός - Αστέρας Καισαριανής
ΑΟ Κερατέας

Βαθμολογία

Θέση - Ομάδα Βαθμοί Αγώνες
1. Αστέρας Καισαριανής 9 3
2. ΑΟ Κερατέας 9 3
3. Αιγέας Πλωμαρίου 6 3
4. Φοίβος Κρεμαστής 6 4
5. Θύελλα Χαλκειού 4 3
6. Παμμηλιακός 4 4
7. ΑΕ Βαθύλλου Πανσαμιακού 0 6
Στοιχηματική
Άδεια
Προσφορές
Υπηρεσίες
Stoiximan
Stoiximan
9.5
☆☆☆☆☆
★★★★★
9.5
GR
Bet Builder*
Πριμ* στο παρολί
Δύο και... ταμείο
Cash out* Android App iOS App
+6
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Pamestoixima.gr
Pamestoixima.gr
8.6
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.6
GR
Στο Παρά 1
Boost Νίκης
Live Streaming*
Cash out* Android App Βig Screen Mobile
+9
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Novibet
Novibet
9.1
☆☆☆☆☆
★★★★★
9.1
GR
Δύο & νίκησες
Ενισχυμένο* παρολί
Cash Out* & 0% γκανιότα*
Cash out* Μερικό Cash Out* Αυτόματο Cash out*
+11
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Bwin
Bwin
9
☆☆☆☆☆
★★★★★
9
GR
Build a Bet
Edit my Bet
Auto Cash out*
Ενισχυμένες* αποδόσεις Cash out* Αυτόματο Cash out*
+9
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Betsson
Betsson
8.7
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.7
GR
Betsson+
Ασφάλεια στα Παρολί
Ενισχυμένες Αποδόσεις
Ενισχυμένες* αποδόσεις Cash out* Android App
+10
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Fonbet
Fonbet
8.6
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.6
GR
Κερδίστε… χάνοντας
Επιστροφή πριν κριθεί
Boomerang σε 0-0 και 1-1
Cash out* Quick Log In Aσιατικά
+2
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

info_pred
Ακολουθήστε μας στο google news και δείτε τις τελευταίες ειδήσεις
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
euro_2024_round.svg EURO 2024
Flame.svg Στοίχημα
Stats.svg Προγνωστικά
Stars-a-lot.svg Στοιχηματικές
Euro2024_ball.svg
ΠΑΝΟΡΑΜΑ EURO 24
Euro2024_ball.svg
ΟΜΙΛΟΙ EURO 24
Euro2024_ball.svg
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ EURO 24
trophy-sentra.svg
ΝΙΚΗΤΗΣ EURO 24
Euro2024_ball.svg
ΟΜΑΔΕΣ EURO 24
Euro2024_ball.svg
ΠΡΩΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ EURO 24
Euro2024_ball.svg
ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ EURO
Stoiximan Pamestoixima.gr Novibet Bwin Betsson Fonbet Bet365 Netbet Winmasters Betshop Sportingbet
Αποδόσεις
Υψηλότερη απόδοση
Stoiximan
Pamestoixima.gr
Novibet
Bwin
Betsson
Fonbet
Bet365
Netbet
Winmasters
Betshop
Sportingbet