Στο Sentragoal μπορείτε να διαβάσετε προγνωστικά, αναλύσεις ματς-ματς για όλα τα παιχνίδια της κορυφαίας κατηγορίας και πληροφορίες για όλους του αγώνες από το κουπόνι. Επίσης θα βρείτε προγνωστικά στοιχήματος με ταμείο, βαθμολογία, στατιστικά με προϊστορία αγώνων και φόρμα ομάδων, καθώς και τις καλύτερες αποδόσεις στοιχήματος από τις νόμιμες στοιχηματικές εταιρίες.
ΗΜ./ΩΡΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΑΓΟΡΑ | ΠΟΝΤΑΡΙΣΜΑ | ΑΠΟΔΟΣΗ | ΑΠΟΤ. | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|
16/03 15:00 |
Ζάκυνθος Αναγέννηση Άρτας |
Χ | 10.00 |
2.90
|
1-1 | +19.00 |
16/03 15:00 |
Αστέρας Πετριτή Πιερικός |
Χ | 10.00 |
3.10
|
2-1 | -10.00 |
16/03 15:00 |
Βέροια Πανθρακικός |
2 | 10.00 |
2.20
|
1-1 | -10.00 |
16/03 15:00 |
Νέστος Χρυσούπολης Δόξα Δράμας |
Over 2,5 | 10.00 |
1.87
|
3-2 | +8.70 |
16/03 15:00 |
Εθνικός Πειραιά Ηλυσιακός |
1 | 15.00 |
1.65
|
1-1 | -15.00 |
16/03 15:00 |
Ελλοπιακός Άγιος Νικόλαος |
Χ | 10.00 |
2.80
|
1-1 | +18.00 |
16/03 15:00 |
Ερμής Ζωνιανών Φωστήρας |
1 | 15.00 |
1.68
|
1-0 | +10.20 |
16/03 15:00 |
Απόλλων Σμύρνης Ατσαλένιος |
Over 2,5 | 15.00 |
1.80
|
1-1 | -15.00 |
16/03 15:00 |
ΑΟ Υπάτου Περαμαϊκός |
Over 2,5 | 15.00 |
1.65
|
3-0 | +9.75 |
16/03 15:00 |
Κόρινθος Παναργειακός |
Χ2 & Under 2,5 | 10.00 |
2.10
|
0-1 | +11.00 |
ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Καβάλα | 76 | 27 | 25 | 1 | 1 | 74-10 | +64 | Ν Ν Ν Ν Ν |
2 | Νέστος Χρυσούπολης | 67 | 27 | 21 | 4 | 2 | 60-15 | +45 | Ν Ν Ι Ν Ν |
3 | Πανθρακικός | 58 | 27 | 17 | 7 | 3 | 46-15 | +31 | Ν Ν Ι Η Ι |
4 | Θερμαϊκός Θέρμης | 44 | 27 | 13 | 5 | 9 | 32-27 | +5 | Ι Η Η Ι Ι |
5 | Άρης Αβάτου | 44 | 27 | 12 | 8 | 7 | 41-25 | +16 | Ν Ν Η Ι Ι |
6 | Ποσειδών Ν. Μηχανιώνας | 42 | 27 | 13 | 3 | 11 | 43-26 | +17 | Η Ν Η Η Η |
7 | Ορέστης Ορεστιάδας | 41 | 27 | 11 | 8 | 8 | 34-37 | -3 | Η Η Η Ι Ι |
8 | Α.Ο. Χανιώτης | 41 | 26 | 11 | 8 | 7 | 31-26 | +5 | Η Η Ι Ν Ι |
9 | ΠΑΟΚ Κρηστώνης | 40 | 27 | 12 | 4 | 11 | 30-34 | -4 | Η Η Η Ν Ι |
10 | Απόλλων Παραλιμνίου | 38 | 27 | 10 | 8 | 9 | 40-29 | +11 | Ι Η Ν Ι Ν |
11 | Νίκη Ευκαρπίας | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | 35-30 | +5 | Ι Ν Ν Ν Ι |
12 | Δόξα Δράμας | 31 | 27 | 8 | 7 | 12 | 40-33 | +7 | Ν Η Ν Ν Η |
13 | Βέροια | 27 | 27 | 7 | 6 | 14 | 24-46 | -22 | Ι Ι Ν Η Ι |
14 | Αετός Βαρβάρας | 21 | 27 | 6 | 3 | 18 | 20-68 | -48 | Ν Ν Ι Ν Η |
15 | Άρης Πετεινού | 19 | 27 | 5 | 4 | 18 | 21-50 | -29 | Η Ν Ν Η Ι |
16 | Αναγ/ση Επανομή | 19 | 27 | 3 | 10 | 14 | 17-45 | -28 | Ν Η Η Ι Ι |
17 | Θύελλα Σαρακηνών* | 15 | 26 | 4 | 3 | 19 | 17-58 | -41 | Η Η Η Η Η |
18 | M. Aλέξανδρος Aγ. Μαρίνας | 14 | 27 | 2 | 8 | 17 | 14-45 | -31 | Η Η Ι Η Ι |
Promotion None Relegation Play-off Relegation
ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Εθνικός Ν. Κεραμιδίου | 59 | 27 | 18 | 5 | 4 | 41-15 | +26 | Ν Ι Ν Ι Ν |
2 | Νέα Αρτάκη | 59 | 27 | 18 | 5 | 4 | 43-14 | +29 | Ι Ν Ν Ν Ν |
3 | Σβορώνος | 58 | 27 | 17 | 7 | 3 | 51-20 | +31 | Η Ι Ν Ν Ν |
4 | Πιερικός | 49 | 27 | 14 | 7 | 6 | 37-15 | +22 | Ν Ν Ν Ι Η |
5 | Αστέρας Σταυρού | 48 | 27 | 14 | 6 | 7 | 34-23 | +11 | Ν Ι Η Ι Η |
6 | Ζάκυνθος | 42 | 27 | 11 | 9 | 7 | 31-23 | +8 | Ν Η Η Ι Ι |
7 | Κιλελέρ | 41 | 27 | 11 | 8 | 8 | 29-16 | +13 | Ν Ι Ν Ι Ι |
8 | Αναγέννηση Άρτας | 40 | 27 | 12 | 4 | 11 | 27-30 | -3 | Η Η Η Ν Ι |
9 | Αστέρας Πετριτή | 38 | 27 | 11 | 5 | 11 | 26-29 | -3 | Ν Ν Ν Η Ν |
10 | Εορδαϊκός | 38 | 27 | 10 | 8 | 9 | 30-25 | +5 | Η Ν Ι Ν Η |
11 | Τρίκαλα | 37 | 26 | 9 | 10 | 7 | 34-28 | +6 | Η Η Ι Η Ι |
12 | Θεσπρωτός | 36 | 27 | 11 | 3 | 13 | 37-38 | -1 | Ν Ν Ν Η Η |
13 | Θύελλα Κατσικάς | 32 | 26 | 8 | 8 | 10 | 33-27 | +6 | Η Ι Ι Ν Ν |
14 | Καστοριά | 30 | 27 | 8 | 6 | 13 | 31-39 | -8 | Ν Ι Η Η Ι |
15 | Βατανιακός | 28 | 27 | 7 | 7 | 13 | 30-46 | -16 | Η Η Η Ν Ι |
16 | Λευκίμμη | 24 | 27 | 6 | 6 | 15 | 29-37 | -8 | Η Ι Ι Η Ι |
17 | Π.Ο. Φήκης* | -8 | 25 | 2 | 1 | 22 | 12-66 | -54 | Η Η Η Η Η |
18 | Μαγνησιακός* | -14 | 25 | 0 | 1 | 24 | 1-65 | -64 | Η Η Η Η Η |
Promotion None Relegation Play-off Relegation
ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Παναργειακός | 57 | 27 | 17 | 6 | 4 | 35-11 | +24 | Ν Ν Ν Ν Ν |
2 | Κόρινθος | 54 | 27 | 16 | 6 | 5 | 39-20 | +19 | Ν Η Ν Η Η |
3 | Ρόδος | 51 | 27 | 14 | 9 | 4 | 46-16 | +30 | Ν Ι Η Ν Η |
4 | Θύελλα Διασταύρωσης | 51 | 27 | 15 | 6 | 6 | 40-22 | +18 | Ν Ι Ν Η Ν |
5 | Αστέρας Βάρης | 47 | 27 | 13 | 8 | 6 | 44-19 | +25 | Ι Ν Ν Ι Ν |
6 | Παναιγιάλειος | 45 | 27 | 14 | 3 | 10 | 45-33 | +12 | Η Ν Η Ι Η |
7 | Ελλάς Σύρου | 45 | 27 | 14 | 3 | 10 | 43-26 | +17 | Η Η Η Ν Ν |
8 | Ιάλυσος | 42 | 27 | 12 | 6 | 9 | 33-27 | +6 | Η Ν Ν Ν Ν |
9 | Αφάντου | 39 | 27 | 10 | 9 | 8 | 32-30 | +2 | Ν Ι Ν Η Ν |
10 | ΠΑΟ Βάρδας | 39 | 26 | 12 | 3 | 11 | 30-32 | -2 | Η Ν Η Ν Ν |
11 | Μαρκό | 38 | 27 | 10 | 8 | 9 | 33-31 | +2 | Η Ν Ι Ν Ν |
12 | ΑΕ Μυκόνου | 36 | 27 | 10 | 6 | 11 | 33-30 | +3 | Ν Ι Η Η Η |
13 | Πανελευσινιακός | 31 | 26 | 10 | 1 | 15 | 27-48 | -21 | Ν Ι Η Ν Η |
14 | Βύζας Μεγάρων | 30 | 27 | 8 | 6 | 13 | 25-47 | -22 | Η Ι Η Ν Ν |
15 | ΑΟ Πυλίου | 29 | 27 | 8 | 5 | 14 | 27-37 | -10 | Η Ν Η Ν Η |
16 | Εράνη Φιλιατρών* | 18 | 27 | 4 | 9 | 14 | 24-40 | -16 | Ι Η Ι Η Η |
17 | Ερμιονίδα | 17 | 27 | 4 | 5 | 18 | 20-47 | -27 | Ι Ι Η Η Η |
18 | Μεσολόγγι | 3 | 27 | 0 | 3 | 24 | 14-74 | -60 | Η Η Η Η Η |
Promotion None Relegation Play-off Relegation
ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Πανιώνιος | 70 | 27 | 22 | 4 | 1 | 61-13 | +48 | Ν Ν Ν Ι Ι |
2 | Εθνικός Πειραιά | 57 | 27 | 16 | 9 | 2 | 49-15 | +34 | Ι Ν Ν Η Ι |
3 | Αλμυρός Γαζίου | 49 | 27 | 13 | 10 | 4 | 45-20 | +25 | Ν Ν Ι Ν Η |
4 | Ηλυσιακός | 47 | 27 | 13 | 8 | 6 | 28-19 | +9 | Ν Η Ι Ι Ι |
5 | Άρης Πετρούπολης* | 46 | 27 | 15 | 6 | 6 | 35-26 | +9 | Ι Ν Η Ν Ν |
6 | ΑΟ Υπάτου | 41 | 27 | 11 | 8 | 8 | 35-24 | +11 | Η Η Ι Ι Ν |
7 | Ατσαλένιος | 39 | 27 | 11 | 6 | 10 | 33-28 | +5 | Ι Ν Η Η Ι |
8 | Χαϊδάρι | 36 | 27 | 9 | 9 | 9 | 29-26 | +3 | Η Η Ι Ν Ι |
9 | Ελλοπιακός | 34 | 27 | 9 | 7 | 11 | 35-33 | +2 | Ν Ν Ν Ι Ι |
10 | Άγιος Νικόλαος* | 33 | 27 | 9 | 9 | 9 | 35-31 | +4 | Η Ν Ν Ι Ι |
11 | Απόλλων Σμύρνης | 32 | 27 | 7 | 11 | 9 | 26-28 | -2 | Ι Ν Η Ι Ι |
12 | Ερμής Ζωνιανών | 32 | 27 | 8 | 8 | 11 | 28-41 | -13 | Ν Η Ι Ι Ν |
13 | Επισκοπή | 32 | 27 | 8 | 8 | 11 | 31-38 | -7 | Ν Η Η Ι Ι |
14 | Προοδευτική | 30 | 27 | 8 | 6 | 13 | 31-34 | -3 | Η Η Ν Ι Ν |
15 | Περαμαϊκός | 24 | 27 | 7 | 3 | 17 | 22-43 | -21 | Ι Ν Ν Η Η |
16 | Φωστήρας* | 23 | 27 | 5 | 11 | 11 | 18-31 | -13 | Η Η Ι Ι Η |
17 | Αγία Παρασκευή* | 14 | 27 | 4 | 5 | 18 | 21-55 | -34 | Ι Η Η Η Ι |
18 | Ατρόμητος Πειραιά | 11 | 27 | 3 | 2 | 22 | 16-73 | -57 | Η Η Η Ν Η |
Promotion None Relegation Play-off Relegation