Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Αντόνιο Ραπουάνο Γήπεδο
Stadio Comunale San Nicola (58.270) Απόσταση
946 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Φέτος για τη Serie B: Σουντιρόλ – Μπάρι 0-0 (13/12), Μπάρι – Σουντιρόλ 1-2 (15/2).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Σουντιρόλ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Andrea Cistana | Α | 21/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Ebrima Darboe | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
15 | |
| Matthias Verreth | Μ | 31/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Matthias Braunoder | Μ | 26/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Giuseppe Sibilli | Ε |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
33 | ||
| Anthony Partipilo | Ε | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
16 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Alessio Cragno | Τ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Filipe Bordon | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Andrea Masiello | Α | 11/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Mamadou Coulibaly | Μ | 9/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
17 | |
| Raphael Kofler | Μ | 21/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μπάρι - Σουντιρόλ Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
51.3%
79.5%
51.3%
53.8%
69.2%
38.5%
Μπάρι και Σουντιρόλ παίζουν στα πλέι άουτ και θα προσπαθήσουν να αποφύγουν το τελευταίο εισιτήριο προς τη Serie C, αλλά έφτασαν σε αυτό το σημείο από διαφορετική αφετηρία. Οι νυν γηπεδούχοι προβλημάτιζαν όλη τη χρονιά, οι φιλοξενούμενοι τα έκαναν... θάλασσα το τελευταίο δίμηνο. Η ψυχολογία είναι με τους γηπεδούχους, η προβληματική αμυντική λειτουργία εκατέρωθεν με το να σκοράρουν αμφότερες.
15/05
21:00
Αγώνας
Μπάρι - Σουντιρόλ
Σημείο
G/G
Stake
10.00
Result
0-0
Profit
-10.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μπάρι - Σουντιρόλ
1
3.30
X
3.00
2
2.66
1
3.30
Μπάρι
X
3.00
Ισοπαλία
2
2.66
Σουντιρόλ
Μπάρι - Σουντιρόλ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.30 | 3.00 | 2.39 | 5.19% | 1.50 | 2.55 | 5.56% | 2.08 | 1.70 | 6.46% |
|
|
3.30 | 2.85 | 2.45 | 5.84% | 1.52 | 2.45 | 6.20% | 1.99 | 1.75 | 6.89% |
|
|
2.90 | 2.90 | 2.66 | 6.16% | 1.48 | 2.54 | 6.49% | 2.05 | 1.68 | 7.67% |
|
|
3.30 | 2.85 | 2.40 | 6.59% | 2.40 | 1.53 | 6.56% | |||
|
|
3.10 | 2.92 | 2.45 | 6.82% | 1.53 | 2.55 | 4.38% | 2.05 | 1.72 | 6.47% |
|
|
3.00 | 3.00 | 2.40 | 7.69% | 1.48 | 2.60 | 5.69% | 2.10 | 1.67 | 6.98% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπάρι, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ