Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Μαρκ Μπολενζιέ (Γαλλία) Γήπεδο
Moustoir (18.000) Απόσταση
789 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Μονακό
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Panos Katseris | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Noah Mbamba | Μ | 32/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Aiyegun Tosin | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Eric Dier | Α | 3/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Stanis Idumbo | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Paris Brunner | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Λοριάν - Μονακό Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γιώργος Γκάτος
11η
42.9%
42.9%
42.9%
1η
57.1%
71.4%
42.9%
Η Λοριάν πήρε σημαντική νίκη με 1-0 επί της Παρί FC και θέλει να αξιοποιήσει ξανά την έδρα της, όπου παρουσιάζεται ανταγωνιστική. Απέναντί της, όμως, βρίσκεται η πρωτοπόρος Μονακό, η οποία παραμένει αήττητη στο πρωτάθλημα και έρχεται από ευρωπαϊκό διπλό με 2-1 επί της ΤΣΣΚΑ Σόφιας. Οι Μονεγάσκοι έχουν μεγαλύτερη ποιότητα, αλλά η Λοριάν έχει αποδειχθεί δύσκολος αντίπαλος στις μεταξύ τους αναμετρήσεις, κερδίζοντας και τα δύο περσινά παιχνίδια. Με τις δύο ομάδες να διαθέτουν επιθετικές λύσεις, το αμφίσκορο έχει ενδιαφέρον. Επιλογή το Goal/Goal.
18/10
18:15
Αγώνας
Λοριάν - Μονακό
Σημείο
G/G
Stake
10.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Λοριάν - Μονακό
1
3.75
X
3.50
2
2.14
1
3.75
Λοριάν
X
3.50
Ισοπαλία
2
2.14
Μονακό
Λοριάν - Μονακό Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.65 | 3.40 | 2.12 | 3.83% | 1.82 | 2.00 | 4.71% | 1.75 | 1.98 | 7.10% |
|
|
3.70 | 3.50 | 2.05 | 4.20% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
3.60 | 3.40 | 2.10 | 4.59% | 1.83 | 1.98 | 4.90% | 1.75 | 2.00 | 6.67% |
|
|
3.75 | 3.35 | 2.07 | 4.60% | 1.81 | 1.99 | 5.21% | 1.78 | 1.98 | 6.27% |
|
|
3.70 | 3.40 | 2.05 | 4.96% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
3.50 | 3.50 | 2.08 | 4.96% | 1.88 | 1.91 | 5.26% | 1.72 | 2.05 | 6.47% |
|
|
3.60 | 3.35 | 2.09 | 5.19% | 1.82 | 1.99 | 4.94% | 1.79 | 1.99 | 5.76% |
|
|
3.33 | 3.40 | 2.14 | 5.81% | 1.88 | 1.94 | 4.52% | 1.74 | 2.05 | 5.88% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λοριάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ