PROMO CODE ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
home icon breadcrumbs arrow EURO breadcrumbs arrow EURO 24 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 📆 ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΤΟΥ «ΘΑΝΑΤΟΥ»!

EURO 24 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 📆 Ολοκληρώνεται το γκρουπ του «θανάτου»!

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της σπουδαίας ποδοσφαιρικής διοργάνωσης!

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της σπουδαίας ποδοσφαιρικής διοργάνωσης!

Sentragoal Team
Sentragoal Team
24 Ιουνίου 2024 - 11:24
24/06/2024 - 11:24
Sentragoal Team on facebook
Sentragoal Team on instagram
Sentragoal Team on twitter_v2
Sentragoal Team on tiktok_white
 
Sentragoal-Euro-Programma-new.jpg

Σε πλήρη εξέλιξη βρίσκεται το EURO 24, το οποίο θα κρίνει την επόμενη Πρωταθλήτρια Ευρώπης.

Η διοργάνωση διεξάγεται στα γήπεδα της Γερμανίας και θα συνεχιστεί απόψε με τη συνέχεια της τρίτης στροφής των ομίλων. Στις 22:00 για τον 2ο όμιλο, η Αλβανία αντιμετωπίζει την Ισπανία και παράλληλα η Κροατία κοντράρεται με την Ιταλία.

Η «σκουάντρα ατζούρα» και με ισοπαλία βρίσκεται στην επόμενη φάση ως δεύτερη (η Ισπανία έχει εξασφαλίσει την πρωτιά), ενώ σε περίπτωση ήττας της η δεύτερη θέση θα παιχτεί ανάμεσα σε Κροατία και Αλβανία, αν οι δεύτεροι κερδίσουν τη «φούρια ρόχα».

Διαβάστε παρακάτω:

  • Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα της διοργάνωσης
  • Τις σημαντικότερες ημερομηνίες του τουρνουά
  • Την κορυφαία στοιχηματική για το EURO 24
Παίζεις στο live με προσφορά* ημέρας και σούπερ free δώρα*! ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Πρόγραμμα EURO 24

Η τρίτη και τελευταία αγωνιστική συνεχίζεται απόψε και ολοκληρώνεται την Τετάρτη (26/6), με τις αναμετρήσεις για κάθε όμιλο να έχουν κοινή ώρα έναρξης (19:00 ή 22:00).

Ημ/νία & Ώρα Ζευγάρι (Όμιλος)
14/6, 22:00 Γερμανία - Σκωτία (Α) / 5-1
15/6, 16:00 Ουγγαρία - Ελβετία (Α) / 1-3
15/6, 19:00 Ισπανία - Κροατία (Β) / 3-0
15/6, 22:00 Ιταλία - Αλβανία (Β) / 2-1
16/6, 16:00 Πολωνία - Ολλανδία (Δ) / 1-2
16/6, 19:00 Σλοβενία - Δανία (Γ) / 1-1
16/6, 22:00 Σερβία - Αγγλία (Γ) / 0-1
17/6, 16:00 Ρουμανία - Ουκρανία (Ε) / 3-0
17/6, 19:00 Βέλγιο - Σλοβακία (Ε) / 0-1
17/6, 22:00 Αυστρία - Γαλλία (Δ) / 0-1
18/6, 19:00 Τουρκία - Γεωργία (ΣΤ) / 3-1
18/6, 22:00 Πορτογαλία - Τσεχία (ΣΤ) / 2-1
Ημ/νία & Ώρα Ζευγάρι (Όμιλος)
19/6, 16:00 Κροατία - Αλβανία (Β) / 2-2
19/6, 19:00 Γερμανία - Ουγγαρία (Α) / 2-0
19/6, 22:00 Σκωτία - Ελβετία (Α) / 1-1
20/6, 16:00 Σλοβενία - Σερβία (Γ) / 1-1
20/6, 19:00 Δανία - Αγγλία (Γ) / 1-1
20/6, 22:00 Ισπανία - Ιταλία (Β) / 1-0
21/6, 16:00 Σλοβακία - Ουκρανία (Ε) / 1-2
21/6, 19:00 Πολωνία - Αυστρία (Δ) / 1-3
21/6, 22:00 Ολλανδία - Γαλλία (Δ) / 0-0
22/6, 16:00 Γεωργία - Τσεχία (ΣΤ) / 1-1
22/6, 19:00 Τουρκία - Πορτογαλία (ΣΤ) / 0-3
22/6, 22:00 Βέλγιο - Ρουμανία (Ε) / 2-0
Ημ/νία & Ώρα Ζευγάρι (Όμιλος)
23/6, 22:00 Ελβετία - Γερμανία (Α) / 1-1
23/6, 22:00 Σκωτία - Ουγγαρία (Α) / 0-1
24/6, 22:00 Αλβανία - Ισπανία (Β)
24/6, 22:00 Κροατία - Ιταλία (Β)
25/6, 19:00 Γαλλία - Πολωνία (Δ)
25/6, 19:00 Ολλανδία - Αυστρία (Δ)
25/6, 22:00 Αγγλία - Σλοβενία (Γ)
25/6, 22:00 Δανία - Σερβία (Γ)
26/6, 19:00 Ουκρανία - Βέλγιο (Ε)
26/6, 19:00 Σλοβακία- Ρουμανία (Ε)
26/6, 22:00 Γεωργία - Πορτογαλία (ΣΤ)
26/6, 22:00 Τσεχία - Τουρκία (ΣΤ)
Παίζεις στο live με προσφορά* ημέρας και σούπερ free δώρα*! ΕΓΓΡΑΦΗ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

EURO 24 Νοκ Άουτ

Αφού ολοκληρωθούν τα παιχνίδια των ομίλων, θα περάσουμε στην «καυτή» φάση των νοκ άουτ τα οποία θα ξεκινήσουν στις 29 Ιουνίου με τη φάση των «16». Τα προημιτελικά θα διεξαχθούν το διήμερο 5-6 Ιουλίου και τα ημιτελικά το διήμερο 9-10 Ιουλίου.

Ο μεγάλος τελικός θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 14 Ιουλίου στο Ολυμπιακό Στάδιο του Βερολίνου.

Ημ/νία & Ώρα Ζευγάρι
29/6, 19:00 38) Ελβετία - 2ος ομίλου Β
29/6, 22:00 37) Γερμανία - 2ος Γ ομίλου
30/6, 19:00 40) Νικητής Γ ομίλου - 3ος Δ/Ε/ΣΤ ομίλου
30/6, 22:00 39) Ισπανία - 3ος Α/Δ/Ε/ΣΤ ομίλου
1/7, 19:00 42) 2ος Δ ομίλου - 2ος Ε ομίλου
1/7, 22:00 41) Πορτογαλία - 3ος Α/Β/Γ ομίλου
2/7, 19:00 43) Νικητής Ε ομίλου - 3ος Α/Β/Γ/Δ ομίλου
2/7, 22:00 44) Νικητής Δ ομίλου - 2ος ΣΤ ομίλου
Ημ/νία & Ώρα Ζευγάρι
5/7, 19:00 45) Νικητής 39 - Νικητής 37
5/7, 22:00 46) Νικητής 41 - Νικητής 42
6/7, 19:00 48) Νικητής 40 - Νικητής 38
6/7, 22:00 47) Νικητής 43 - Νικητής 44
Ημ/νία & Ώρα Ζευγάρι
9/7, 22:00 49) Νικητής 45 - Νικητής 46
10/7, 22:00 50) Νικητής 47 - Νικητής 48
Ημ/νία & Ώρα Ζευγάρι
14/7, 22:00 51) Νικητής 49 - Νικητής 50

EURO 24 Ημερομηνίες

Τέλος, δείτε συνοπτικά τις σημαντικότερες ημερομηνίες της σπουδαίας διοργάνωσης, ώστε να τις προσθέσετε στο «καλεντάρι» σας.

Φάση Ημερομηνίες
1η αγωνιστική ομίλων 14 Ιουνίου - 18 Ιουνίου
2η αγωνιστική ομίλων 19 Ιουνίου - 22 Ιουνίου
3η αγωνιστική ομίλων 23 Ιουνίου - 26 Ιουνίου
Φάση των «16» 29 Ιουνίου - 2 Ιουλίου
Προημιτελικά 5 Ιουλίου & 6 Ιουλίου
Ημιτελικά 9 Ιουλίου & 10 Ιουλίου
Τελικός 14 Ιουλίου

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ: ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Στοιχηματική
Άδεια
Προσφορές
Υπηρεσίες
Fonbet
Fonbet
8.6
☆☆☆☆☆
★★★★★
8.6
GR
Κερδίστε… χάνοντας
Επιστροφή πριν κριθεί
Boomerang σε 0-0 και 1-1
Cash out* Quick Log In Aσιατικά
+2
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
info_pred
Ακολουθήστε μας στο google news και δείτε τις τελευταίες ειδήσεις
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΗ
euro_2024_round.svg EURO 24
Flame.svg Στοίχημα
Stats.svg Προγνωστικά
Stars-a-lot.svg Στοιχηματικές
Euro2024_ball.svg
ΠΑΝΟΡΑΜΑ EURO 24
Euro2024_ball.svg
ΟΜΙΛΟΙ EURO 24
Euro2024_ball.svg
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ EURO 24
trophy-sentra.svg
ΝΙΚΗΤΗΣ EURO 24
Euro2024_ball.svg
ΟΜΑΔΕΣ EURO 24
Euro2024_ball.svg
ΠΡΩΤΟΣ ΣΚΟΡΕΡ EURO 24
Euro2024_ball.svg
ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΕΙΣ EURO
Stoiximan Pamestoixima.gr Novibet Bwin Betsson Fonbet Bet365 Netbet Winmasters Betshop Sportingbet
Αποδόσεις
Υψηλότερη απόδοση
Stoiximan
Pamestoixima.gr
Novibet
Bwin
Betsson
Fonbet
Bet365
Netbet
Winmasters
Betshop
Sportingbet