Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ζερεμί Πινιάρ (Γαλλία) Γήπεδο
Stade du Moustoir (18.890) Απόσταση
110 χλμ. Καιρός
Άστατος
Σχόλια:
Ντέρμπι της Βρετάνης.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Μπρεστ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Panos Katseris | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Noah Mbamba | Μ | 32/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Brendan Chardonnet | Α | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Raphael Le Guen | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Mamady Diambou | Μ | 4/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Noah Edjouma | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Giovani Versini | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Λοριάν - Μπρεστ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γιώργος Γκάτος
10η
37.5%
37.5%
37.5%
14η
87.5%
87.5%
75%
Η Λοριάν έμεινε στο 0-0 στην έδρα της Ανζέ, σε ένα ματς όπου στηρίχθηκε στις επεμβάσεις του Εμβογκό, ενώ είχε και μία μεγάλη ευκαιρία στο 71’. Παραμένει, πάντως, με τη δεύτερη χειρότερη επίθεση της Ligue 1, μόλις επτά γκολ. Η Μπρεστ γνώρισε εντός έδρας ήττα με 2-1 από τη Νις, παρότι προηγήθηκε στο 15’. Δέχτηκε την ανατροπή στο δεύτερο μέρος και έχασε πέναλτι με τον Λαλά στις καθυστερήσεις. Μετρά τέσσερα σερί G/G. Το ντέρμπι της Βρετάνης αναμένεται ισορροπημένο, με τους γηπεδούχους να μη θέλουν να πάρουν μεγάλα ρίσκα απέναντι σε πιο ποιοτικό αντίπαλο. Ντερμπάκι είναι, θα έχει ένταση. Πιθανό να δούμε πέντε κάρτες.
02/11
21:45
Αγώνας
Λοριάν - Μπρεστ
Σημείο
Over 4,5 κίτρινες κάρτες
Stake
10.00
Result
-
Profit
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Λοριάν - Μπρεστ
1
2.48
X
3.30
2
3.00
1
2.48
Λοριάν
X
3.30
Ισοπαλία
2
3.00
Μπρεστ
Λοριάν - Μπρεστ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.48 | 3.30 | 3.00 | 3.81% | 1.75 | 2.08 | 4.96% | 1.80 | 1.92 | 7.10% |
|
|
2.45 | 3.25 | 3.00 | 4.69% | 1.75 | 2.07 | 5.17% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
2.45 | 3.25 | 3.00 | 4.69% | 1.74 | 2.09 | 5.05% | 1.81 | 1.96 | 5.90% |
|
|
2.45 | 3.25 | 3.00 | 4.69% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
2.48 | 3.25 | 2.95 | 4.75% | 1.73 | 2.09 | 5.35% | 1.81 | 1.94 | 6.36% |
|
|
2.45 | 3.20 | 3.00 | 5.12% | 1.73 | 2.10 | 5.14% | 1.80 | 1.95 | 6.40% |
|
|
2.45 | 3.30 | 2.90 | 5.30% | 1.82 | 1.98 | 5.17% | 1.77 | 1.98 | 6.54% |
|
|
2.45 | 3.25 | 2.90 | 5.72% | 1.75 | 2.08 | 4.96% | 1.86 | 1.95 | 4.80% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λοριάν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ